Kia Club CZ/SK Forum Index
Kia Club CZ/SK
 Portal   Forum   Album   Video   Profile   Log in to check your private messages   Search 
    Currently no planned meetings    
 Chat   Calendar   Memberlist   Usergroups   FAQ   Log in   Register 
Registrace na tomto fóru již není možná, máte-li zájem o registraci na fóru Kia-Club.org zaregistrujte se na této adrese
http://www.kia-club.org
If you want register at forum Kia-Club.org please register here
http://www.kia-club.org
spotřeba 1.6 CVVT
Goto page Previous  1, 2, 3

Post new topic   Reply to topic    Kia Club CZ/SK Forum Index -> cee'd SW
View previous topic :: View next topic  
Author Message
micronimus
Fanda vozů Kia
Fanda vozů Kia

Vehicle: cee'd SW

czechrepublic.gif
PostPosted: Tue Aug 11, 2009 9:15    Post subject: Reply with quote

myslím že všechno co je pod nebo těsně kolem 8 l/100 je u tohohle motoru OK. Na druhou stranu si myslím že jezdit pod 6,6 l/100 se prostě technicky nedá (obvzlášť s SW) a konkrétně já si nekupoval 1,6 pro to , abych neustále sledoval spotřebu. S tím že budu jezdit v létě za 8 nebo v zimě za 9 l/100 jsem byl smířenej od začátku . Když se nejezdí moc město a jezdí se víc okrsky do 90km/hod dá se jezdit kolem 7 l/100 nebo těsně pod , město s neustálou sebekontrolou kolem 7,7-8 l/100 ale nestojí to za to protože není využit celý potenciál tohoto dobrého motoru.
Google
AdSense

Vehicle: Kia

PostPosted: Tue Aug 11, 2009 9:15    Post subject: Reklama / Advertising

DOBROVOLNÝ SPONZORING KLUBU
CZ: Předčíslí - číslo účtu / kód banky: 670100-2201202230/6210
SK: Předčíslí - číslo účtu / kód banky: 520700-4200910752/8360
Více informací naleznete ZDE

Back to top
mad
Uživatel fóra
Uživatel fóra

czechrepublic.gif
PostPosted: Sun Aug 16, 2009 7:41    Post subject: Reply with quote

Tak jsem se vrátil z okružní jízdy po vlastech českých a moravských, na trase FM- Jihlava -Č.Budějovice- Strakonice-Praha- Ml.Boleslav-H.Králové- Olomouc-FM: celková spotřeba 7,3 za 9 dnů cestování v kombinaci dálnice- okres i Praha:-) Myslím, že jsem se nijak neloudal, po dálnici jsem pod 130 nešel( tam to ukazovalo 7,7).Já jsem spokojen, jelikož teď po návratu do normálního režimu jízdy do práce, nákupy a zábava cca 60 km denně, jsem opět na 6,6 a to se fakt nijak neplížím.
Back to top
mad is offline View user's profile Send private message
phracek
Fanda vozů Kia
Fanda vozů Kia

czechrepublic.gif
PostPosted: Mon Aug 17, 2009 11:31    Post subject: Reply with quote

Ja mam najet 22000. Kdyz jedu Brna <-> Hradiste a nehonim to, cili jedu na pohodu, tak mam mezi 5.8 - 6.3. Nejezdim dalnici.
Kdyz jedu nalozeny se zenou a dvema detmi tak je to kolem 6.5. Coz o proti VW Vento coz bylo predtim a 55kW je uplna pohoda.
Back to top
phracek is offline View user's profile Send private message
mino666
Prispěvatel fóra
Prispěvatel fóra

Vehicle: Picanto/Morning

slovakia.gif
PostPosted: Fri Aug 21, 2009 8:10    Post subject: Reply with quote

Panove

Mam nabehanych 800 km. To znamena ze uplne nove auto. 1.6 cvvt vtbava extra so systemom ISG. Vcera som isiel Nitra - Povazska Bystrica a spat a priemerka bola 6,3 Wink Wink Wink
Myslim ze ked budem mat nekajych 15000 tak to pojde este aspon o pol litra dole. Inak jazda presne podla predpisov... Isiel som po okreskach a nie po dialnici!!!

Milan
Back to top
mino666 is offline View user's profile Send private message
Dajek
Fanda vozů Kia
Fanda vozů Kia

czechrepublic.gif
PostPosted: Mon Aug 31, 2009 16:06    Post subject: Reply with quote

tak já jsem se teď zrovna vrátil z dovolené a spotřeba si sedla těsně před 10 000 km k 7.9l/100km, což není zas tak špatný Very Happy
Mark77
Uživatel fóra
Uživatel fóra

blank.gif
PostPosted: Mon Aug 31, 2009 19:47    Post subject: Reply with quote

mino666 wrote:
Panove

Mam nabehanych 800 km. To znamena ze uplne nove auto. 1.6 cvvt vtbava extra so systemom ISG. Vcera som isiel Nitra - Povazska Bystrica a spat a priemerka bola 6,3 Wink Wink Wink
Myslim ze ked budem mat nekajych 15000 tak to pojde este aspon o pol litra dole. Inak jazda presne podla predpisov... Isiel som po okreskach a nie po dialnici!!!

Milan

Systém ISQ je nejvetší blbost pod sluncem. Navíc analyzuju reklamace na brzdové posilovače sice nevyrábíme pro Kia ani Hyunday ale s ostatními značkama je problém. Pokud je trochu netěsný brzdový posilovač tam motor sám nastartuje ikdyž by neměl např. před křižovatkou aby vytvořil potřebný podtlak . Tak se modli aby jsi měl booster dlouho těsný Very HappyD. A navíc trpí pěkně startér. Já vím máme záruku 5 let to je fakt ale přesto....

mino666
Prispěvatel fóra
Prispěvatel fóra

Vehicle: Picanto/Morning

slovakia.gif
PostPosted: Tue Sep 01, 2009 2:55    Post subject: Reply with quote

Mark77 wrote:
mino666 wrote:
Panove

Milan

Systém ISQ je nejvetší blbost pod sluncem. Navíc analyzuju reklamace na brzdové posilovače sice nevyrábíme pro Kia ani Hyunday ale s ostatními značkama je problém. Pokud je trochu netěsný brzdový posilovač tam motor sám nastartuje ikdyž by neměl např. před křižovatkou aby vytvořil potřebný podtlak . Tak se modli aby jsi měl booster dlouho těsný Very HappyD. A navíc trpí pěkně startér. Já vím máme záruku 5 let to je fakt ale přesto....

Nemam rad, pokial sa veci odsudzuju o ktorych nevieme v podstate nic. Otazka: Zajazdil si si na ISGcku vobec, pokial hodnotis ze je to blbost... Pokial mas skusenosti (niekolko 100km odjazdenych) so systemom a bez tak ti dava pravo hodnotit veci. ISG ma kopec inych suciastok ako standardny motor, vratane baterie startera a prevodovky.
Inak na margo odsudzovania modernych systemov mi napadla jedna vec, ktoru povedal Napoleon ked chcel rozbit anglicku flotilu. Predstavili mu parny stroj, ktory by mohol pohanat lode v boji. Nakoniec povedal: "Para patri do kuchyne"
Kto vie ako by skoncila anglicka flotila....
Milan
Back to top
mino666 is offline View user's profile Send private message
Post new topic   Reply to topic    Kia Club CZ/SK Forum Index -> cee'd SW All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum

Kia-Club.org © 2007