Kia Club CZ/SK Forum Index
Kia Club CZ/SK
 Portal   Forum   Album   Video   Profile   Log in to check your private messages   Search 
    Currently no planned meetings    
 Chat   Calendar   Memberlist   Usergroups   FAQ   Log in   Register 
Registrace na tomto fóru již není možná, máte-li zájem o registraci na fóru Kia-Club.org zaregistrujte se na této adrese
http://www.kia-club.org
If you want register at forum Kia-Club.org please register here
http://www.kia-club.org
Kia PRO_cee'd a Picanto Cup - autodrom Most 9.8.
Goto page Previous  1, 2, 3

Post new topic   Reply to topic    Kia Club CZ/SK Forum Index -> Srazy / Car Meets
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mbiron
Vážený člen fóra
Vážený člen fóra

Vehicle: cee'd SW

czechrepublic.gif
PostPosted: Mon Jul 13, 2009 22:00    Post subject: Reply with quote

Ja jsem pro zachovat vse, zachoval bych sobotu 8.8 v Plzni a 9.8. v Moste. Velky sraz v Asasu uz kvuli zarizovani bych nechal zachovan. Jiste prekvapeni ktere je prave pripraveno na rijen bych prave chtel zachovat pro Mostecky autosalon.
mbiron is offline View user's profile Send private message Visit poster's website
Google
AdSense

Vehicle: Kia

PostPosted: Mon Jul 13, 2009 22:00    Post subject: Reklama / Advertising

DOBROVOLNÝ SPONZORING KLUBU
CZ: Předčíslí - číslo účtu / kód banky: 670100-2201202230/6210
SK: Předčíslí - číslo účtu / kód banky: 520700-4200910752/8360
Více informací naleznete ZDE

Back to top
snike
Klubový Paparazzi
Klubový Paparazzi

Vehicle: Cee´d Sporty Wagon EX

czechrepublic.gif
PostPosted: Mon Jul 13, 2009 22:23    Post subject: Reply with quote

Jednoznačně jsem stejného názoru jako mbiron. Rozhodně bych 5. sraz připravovaný ve spolupráci s panem Sajdlem a ASASem nerušil, jen kvůli tomu, že v srpnu jsme pozvaní na Kia Cup. Jak psal mbiron, 5. sraz by měl být nejspíš začátkem října, což je odstup 2 měsíce. Už jsem psal několikrát, pořádat velké srazy o prázdninách je dle mne nesmysl, lidé jsou na dovolených případně na prázdninách s dětmi Já sám nevím jestli na Kia Cup přijedu. Ten víkend budeme bez dětí a s největší pravděpodobností díky zaspání přírody, budeme moci s manželkou podniknout víkendový relax v nějakém wellnes centru.
Ingdave
Fanda vozů Kia
Fanda vozů Kia

czechrepublic.gif
PostPosted: Mon Jul 13, 2009 22:40    Post subject: Reply with quote

mbiron wrote:
Ja jsem pro zachovat vse, zachoval bych sobotu 8.8 v Plzni a 9.8. v Moste. Velky sraz v Asasu uz kvuli zarizovani bych nechal zachovan. Jiste prekvapeni ktere je prave pripraveno na rijen bych prave chtel zachovat pro Mostecky autosalon.

Souhlasím s Pepou, na velký sraz v mosteckém asasu se už těším a když už tam má být nějaké to překvapení, tak určitě přijedu i s manželkou. No na malé minisrazy mi to asi nevyjde, ale ten velký si nenechám ujít Very Happy

Ingdave is offline View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
nocnik511
Vážený člen fóra
Vážený člen fóra

Vehicle: PICANTO

czechrepublic.gif
PostPosted: Tue Jul 14, 2009 0:13    Post subject: Reply with quote

mbiron wrote:

Cool to je rozumný veselý víkend plný Neutral minisrazů...obzvláště vhodné pro ty, jemž zkrachovala cestovka

nocnik511 is offline View user's profile Send private message Send e-mail
mbiron
Vážený člen fóra
Vážený člen fóra

czechrepublic.gif
PostPosted: Tue Jul 14, 2009 15:23    Post subject: Reply with quote

Martine, teda ty mas cernej humor Wink Krachnout mi cestovka tak uz asi na zadnej minisraz mit naladu nebudu. Ja doufam ze to nikoho z nas nepotka a vsichni zdarne na dovolene odjedeme, prijemne prozijeme a zase se stastne vratime domu.
mbiron is offline View user's profile Send private message Visit poster's website
titanus
Sponzor
Sponzor

slovakia.gif
PostPosted: Tue Jul 14, 2009 15:27    Post subject: Reply with quote

dovolenka je to co mi komplikuje zucastnit sa...mam sice odchod az 14.08 ale dovtedy si to musim odmakat takze neviem neviem...na orkuh by som siel pozriet... Crying or Very sad

Marsellus Wallace: "Zmizíš z tohodle města, hned teď. Když zmizíš, budeš zmizelej. Nebo tě zmizím já."
Back to top
titanus is offline View user's profile Send private message
Bandita
Uživatel fóra
Uživatel fóra

Vehicle: cee'd

czechrepublic.gif
PostPosted: Thu Jul 16, 2009 10:55    Post subject: Reply with quote

Já asi určo nedorazím...rodinu mám na dovolený, tak se musím starat o teplo rodiného krbu... Smile
Back to top
Bandita is offline View user's profile Send private message
mbiron
Vážený člen fóra
Vážený člen fóra

czechrepublic.gif
PostPosted: Sun Jul 19, 2009 12:32    Post subject: Reply with quote

Docela by me zajimalo jak si KIA CZ predstavuje nasi ucast na teto akci, bylo by docela fajn tohle zjistit, myslim ze dostat volnasky na svah asi nebude pro nikoho zadne lakadlo. Moje predstava je dostat listky do VIP prostoru a moznost si prohlednout zavodni auta. Bedo asi by bylo fajn kdyby si tam zavolal a zjistil to. Pak by se mohle kdyz tak upravit akce v Plzni, jestli se presunou jeste v sobotu do Mostu nebo jestli v pripade neatraktivnosti akce v Moste treba zustanou do nedele v Plzni.
luboss
Fanda vozů Kia
Fanda vozů Kia

slovakia.gif
PostPosted: Sun Jul 19, 2009 12:47    Post subject: Reply with quote

titanus wrote:
dovolenka je to co mi komplikuje zucastnit sa...mam sice odchod az 14.08 ale dovtedy si to musim odmakat takze neviem neviem...na orkuh by som siel pozriet... Crying or Very sad

a kam sa chystáš? ja tiež idem na dovču od 14.8, tak či sa náhodou nechystáme na rovnaké miesto Surprised
Back to top
luboss is offline View user's profile Send private message
titanus
Sponzor
Sponzor

slovakia.gif
PostPosted: Sun Jul 19, 2009 13:27    Post subject: Reply with quote

luboss wrote:
titanus wrote:

a kam sa chystáš? ja tiež idem na dovču od 14.8, tak či sa náhodou nechystáme na rovnaké miesto Surprised

chorvatsko...kam presne este nie je na 100% iste...asi na ostrov Krk - Baska ale ideme na blink takze to je v podstate jedno a ty??ale to uz radsej cez SZ...

takze je mi luto ale urcite sa nezucastnim ani jedneho zraziku kedze cely tento vikend zarezavam v praci Neutral tak sa bavte a chcem vidiet

Marsellus Wallace: "Zmizíš z tohodle města, hned teď. Když zmizíš, budeš zmizelej. Nebo tě zmizím já."
Back to top
titanus is offline View user's profile Send private message
Post new topic   Reply to topic    Kia Club CZ/SK Forum Index -> Srazy / Car Meets All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum

Kia-Club.org © 2007