Kia Club CZ/SK Forum Index
Kia Club CZ/SK
 Portal   Forum   Album   Video   Profile   Log in to check your private messages   Search 
    Currently no planned meetings    
 Chat   Calendar   Memberlist   Usergroups   FAQ   Log in   Register 
Registrace na tomto fóru již není možná, máte-li zájem o registraci na fóru Kia-Club.org zaregistrujte se na této adrese
http://www.kia-club.org
If you want register at forum Kia-Club.org please register here
http://www.kia-club.org
Kia Praha (Čestlice) - prodej, servis

Post new topic   Reply to topic    Kia Club CZ/SK Forum Index -> Prodejci, servisy / Car Sellers, Services
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Beda
Administrátor
Administrátor

Vehicle: cee'd xR

czechrepublic.gif
PostPosted: Thu Dec 20, 2007 21:08    Post subject: Kia Praha (Čestlice) - prodej, servis Reply with quote

Kia Praha

Adresa:
V Oblouku 128, Čestlice, Praha - východ, 252 43 Průhonice

Kontakt prodej:
tel.: 267 188 488
fax: 267 912 259
e-mail: info@kiapraha.cz

Kontakt servis:
tel.: 267 188 488
fax: 267 912 259
e-mail: info@kiapraha.cz

Google
AdSense

Vehicle: Kia

PostPosted: Thu Dec 20, 2007 21:08    Post subject: Reklama / Advertising

DOBROVOLNÝ SPONZORING KLUBU
CZ: Předčíslí - číslo účtu / kód banky: 670100-2201202230/6210
SK: Předčíslí - číslo účtu / kód banky: 520700-4200910752/8360
Více informací naleznete ZDE

Back to top
Dobesch
Uživatel fóra
Uživatel fóra

Vehicle: Cerato

czechrepublic.gif
PostPosted: Fri Jan 11, 2008 14:08    Post subject: Reply with quote

Tak a ted nevim zda mam ci nemam zkusenosti s timto servisem. Ale protoze sem az do leta jezdil do Leopoldovky a ona se mela stehovat sem takze predpokladam ze se vsemi klady a zapory. Snad nebude vadit kdyz zkusennosti s Leopoldovkou napisu tady:

Hodnoceni: Servis 3
Prijimaci technici: 3

Takze u servisu je ta 3 spis za pristup k cenam - s praci jsem spokojen

1. 1. Garancka --- prakticky jen ty "predepsany" ukony nic navic --proste zadne zavady nebyly --a sups cena cca 5.000,-

2. Oprava prohryzanych hadic -- na prvni pokus jim rozsvicena kontrolka a nasledna diagnostika nic nerekly tak kontrolku jen zhasli --- na pockani a ZDARMA, za pul roku pri opetovne rozsviceni kontrolky -- objednani do servisu za 3 tydny -- uz spravne tusili ze to jsou prohryzany hadice (oni teda mysleli ze jen jedna ale nakonec se ukazalo ze obe a tak tam auto zustalo pres noc --- zavolali sice az nekdy kolem 17:30 (otviracku meli do 18:00) jao ze jezdit nemusim --ale budiz --- kazdopadne cena opravy se vysplhala na uchvatnych cca 760 Kc a to mi vynahradilo noc bez auta Smile

3. 2 Garancka -- no zase jen predepsany ukony + extra fakturovana vymena filtru klimatizace (predpokladam ze takovej ten šmejdik za chranskou u spolujezdce) --- CELKEM 10.000,- Kč a nejaky drobny (jen ta vyměna fitru - filtr + prace - byla za vice než 1.000,- Kč což mi vzhledem k ceně za opravu těch hadic prišlo celkem přemrštěný. Navic to, že je auto hotovo a "vyslednou" cenu mi zavolali v 17:45 - vzhledem k tomu, že mi cesta z prace tam trva 35 minut a oni delali do 18:00 byl to takovy divny postup -- naštěsti jsem s tim počítal a vyrazil v předstihu takže v 17:56 jsem tam byl jak na koni.

No a poznatky po studiu faktur. Cenu za praci nevim ale nepřišla mi nijak extra divoka - proste znackovej autoservis --- co mi vsak vyrazilo dech byla cena za pouzity olej. Pravda Plna Syntetika Sheell Helix ULTRA neco stoji ale 550 Kc/l je cena za kterou ho koupim u drazsi benzinovy pumpy. Od servisu, kde pokud nejsou uplne ekonomicky tupi berou sudy po 200L --kdy je cena za 1L nekde na urovni 250-300, mi tento pristup (učtovat maloobchodni ceny LITROVE lahve) přijde přinejmenšim nefer - jen odhadem je to cca 1000 Kč na autě jen na oleji.

Teď řeším, do kterého servisu začnu jezdit -- kež yb neměli aspon otviračku v 8:00 ale třeba pro servis už od 6:00 -- dělám na Praze 9:
- takže FREI na P-5 sice se dostanu slušně ze Servisu do prace, ale jet na 8:00 do servisu pres Baranďak je riziko.
- KIA Průhonice - na 8:00 v Průhonicich pohoda ale jak se dostat v 8:00 rozumně z Průhonic a odpoledne do Průhonic Idea
- DOLNIS - sice ho mam celkem vyhodne co se cesty z domova do prace tyka, ale "spojeni k metru" mi po 8 rano taky uz tam z tech koncin neprijde niktrek idealni (navic tam preslo par Lidi z Leopoldovky tak doufam ze u oleje nepraktikuji stejnou politiku)
- VD Motors Novostrašnická -- měl bych to možna doprace este lepsi nez z Leopoldovky (ten samej autobus + 2 dalsi) a o 20 minut bliz ---ale odkazy na nej zmizely ze stranek Kia MOTORS a web je nejakej chciplej --nevite nekdo co se tam deje ??????

bob17
Vážený člen fóra
Vážený člen fóra

Vehicle: cee'd SW

czechrepublic.gif
PostPosted: Fri Jan 11, 2008 15:19    Post subject: Reply with quote

V Čestlicích dělá servis firma AUTO-NOVO-Team (je to jejich druhé působiště, první mají v Řevnicích). S Chodovem to myslím nemá nic společného.
Back to top
bob17 is offline View user's profile Send private message
Dobesch
Uživatel fóra
Uživatel fóra

czechrepublic.gif
PostPosted: Fri Jan 11, 2008 16:20    Post subject: Reply with quote

Ja prave uplne presne nevim --me v lete v Leopoldovce rikali, ze se kompletne stehujou tam --- pokud tam je jinej servisni team tak mozan tim lip.

Kazdopadne konkretizuju ceny z Leopoldovky:

1. Garancka 4.911,- Kč z toho olej bez DPH 2.449,70 (5,5L) na internetu se da sehnat bez vetsich problemu za 1300 s DPH/4L

vemena prohryzanych hadic 739,- Kc CELKEM

2. Garancka 10.054,50 z toho olej bez DPH 3.223 a vymena toho filtru 725 filtr a 150 Prace pri vymene filtru (bez DPH) -- proste na to ze u tech hadic se menily hadice nekde v motoru, delala se diagnostika tak me celkova cena 740Kc prijemne prekvapila -- naproti tomu cena prace za vymenu filtru 150Kc me prekvapila neprijemne

bob17
Vážený člen fóra
Vážený člen fóra

czechrepublic.gif
PostPosted: Fri Jan 11, 2008 19:10    Post subject: Reply with quote

http://www.kiapraha.cz/Default.aspx?tabid=120
Když sjedeš dolů, tak je tam mj. toto oznámení "Od 1. září 2007 vstupuje Kia Motors Czech do nové éry svého působení v České republice společně po boku s naší společností AUTO-NOVO-TEAM."
Back to top
Dobesch
Uživatel fóra
Uživatel fóra

czechrepublic.gif
PostPosted: Fri Jan 11, 2008 19:42    Post subject: Reply with quote

No tak podle webovek to skutecne vypada ze Kia Motors uz jsou jen Dovozce se sidlem V Čestlicich ale prodej a servis tam zajistuje ten AUTO-NOVO-TEAM jako Kia Praha. Takze nezbyva nez doufat, ze budou mit lepsi cenovou politiku- prece jen cca 1000 rozdil jen na prvni Garancni prohlidce (nekdo tu psal ze ji mel za 3900) oprece jen zamrzi. Doufam, ze se tam brzo nekdo vypravi a poreferuje
bob17
Vážený člen fóra
Vážený člen fóra

czechrepublic.gif
PostPosted: Wed Jan 23, 2008 23:05    Post subject: Reply with quote

Máte někdo zkušenost s tímto prodejcem? Objednání, předání, připravenost atd.? Podařilo se zde někomu vyjednat nějakou slevu či bonus? Děkuju předem za reference.
Back to top
micronimus
Fanda vozů Kia
Fanda vozů Kia

czechrepublic.gif
PostPosted: Thu Jan 24, 2008 12:05    Post subject: Reply with quote

poptával jsem u nich nedávno auto a lehce mě zarazila jejich nabídka ... u auta přes půl mega nabízeli jako akční slevu 3.763,-Kč (slovy třitisícesedmsetšedesáttřikorunčeských) a nechtěli jít níže, Vypracování této luxusní nabídky jim trvalo 3 dny a to jsem je ještě musel urgovat. Takže asi tak. Razz Servis nemůžu zatím posoudit
bob17
Vážený člen fóra
Vážený člen fóra

czechrepublic.gif
PostPosted: Thu Jan 24, 2008 14:01    Post subject: Reply with quote

A mohl bys mi prosím prozradit, kolik ti slevili tam, kde jsi nakonec objednal? V Praze to vůbec není žádná sláva.
Back to top
vladislav
Moderátor
Moderátor

Vehicle: cee'd

czechrepublic.gif
PostPosted: Thu Jan 24, 2008 14:07    Post subject: Reply with quote

bob17 wrote:
A mohl bys mi prosím prozradit, kolik ti slevili tam, kde jsi nakonec objednal? V Praze to vůbec není žádná sláva.

No zkus popojet někam trochu dál...Například k nám do Jindřichova Hradce si jezdí běžně zájemci z Prahy pro auto... Wink Wink

micronimus
Fanda vozů Kia
Fanda vozů Kia

czechrepublic.gif
PostPosted: Thu Jan 24, 2008 14:14    Post subject: Reply with quote

bob17 wrote:

prozradím, není to tajná věc Smile ... původně nabídli -10000,-Kč za metlu hned v 1.nabídce + dále grátis povinnou výbavu, vestu, dopravu+pojištění+asistenci, gumové koberce a nakonec jsem ještě uhádal zámek řadící páky . Takže suma sumárum 10000+500+100+3700+1200+5700=21.200,-Kč ... pražský prodejce

bob17
Vážený člen fóra
Vážený člen fóra

czechrepublic.gif
PostPosted: Thu Jan 24, 2008 14:20    Post subject: Reply with quote

micronimus wrote:
bob17 wrote:

prozradím, není to tajná věc Smile ... původně nabídli -10000,-Kč za metlu hned v 1.nabídce + dále grátis povinnou výbavu, vestu, dopravu+pojištění+asistenci, gumové koberce a nakonec jsem ještě uhádal zámek řadící páky . Takže suma sumárum 10000+500+100+3700+1200+5700=21.200,-Kč ... pražský prodejce

Tak to zní rozumně. Díky.
Back to top
honzah
Uživatel fóra
Uživatel fóra

czechrepublic.gif
PostPosted: Sun Mar 16, 2008 22:07    Post subject: Zkušenosti s nákupem Reply with quote

Navštívil jsem Kia Čestlice. Chci koupit cee'd 1,6 SW EX. Musím říci, že jsem byl dost zklamán. Prodejce se mi věnoval, to se nedá popřít. Chtěl jsem k výbavě ještě množství doplňků. Všechno se mnou poctivě prošel. Problém je v tom, že doplňky neobjednávají u výrobce, ale montují je sami, neboť jsou, jak říkal prodejce, "značkový servis". Výsledkem je, že ke katalogové ceně doplňků mi naúčtovali celkem 9.169,- Kč za jejich montáž. A na závěr mi prodejce poskytl bonus 10.000,- Kč. Prostě z celého jednání byla zřejmá snaha prodat vozy, které mají skladem a které doplní podle požadavků zákazníka. Navíc kvalita provedení doplňků je nižší, než když je montuje přímo výrobce. Např. vyhřívání předních sedadel od výrobce má spínače zabudované do přístrojové desky, samostatně pro každé sedadlo, je možno volit tři stupně vyhřívání a LED diody signalizují, jaký stupeň je zapnut. Tentýž doplněk montovaný "značkovým servisem" má pouze kolébkový spínač (ZAP/VYP).
Takže pokud chcete vůz jiné konfigurace, než je standard, jděte k jinému prodejci. Objednají vám úpravy u výrobce, nezaplatíte jejich montáž a ještě vám poskytnou větší slevu.
Back to top
honzah is offline View user's profile Send private message
Mirek28
Fanda vozů Kia
Fanda vozů Kia

czechrepublic.gif
PostPosted: Thu Mar 26, 2009 10:54    Post subject: Reply with quote

Pokud mám dobré info, tak od 1.2.2009 je v Čestlicích změna firmy pro servis z Auto novo team na NH CAR cena na ceed 700,-/hod. Neutral
Jenda
Prispěvatel fóra
Prispěvatel fóra

czechrepublic.gif
PostPosted: Thu Mar 26, 2009 20:20    Post subject: Reply with quote

Já jsem koupil ceeda v Čestlicích prodejce velice ochotný jinak s tím co dávají zdarma se nepředali (gumové koberečky a zamykání řadící páky),když jsem ho objednával tak jsem se ptal také na mlhovky a to mi řekli že mi je namontují za 12000 tisíc tak to jsem nebral protože se mi to zdá docela dost.Jinak musím říct šéf servisu v pohodě ale technici docela
arogantní měl jsem s nimi menší extempore a asi tam nepojedu ani na garančku protože mi řekli že garanční prohlídka u nich stojí 6000 tisíc asi je to lepší team.
Back to top
Jenda is offline View user's profile Send private message
Post new topic   Reply to topic    Kia Club CZ/SK Forum Index -> Prodejci, servisy / Car Sellers, Services All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum

Kia-Club.org © 2007